RAJD ROZPOCZNIE SIĘ ZA:

AKTUALNOŚCI

Rajd Podlaski w odsłonie: KJS

W tym roku mimo nieobecności w Kalendarzu Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, Rajd Podlaski odbędzie w innej formule. Edycja tegorocznego Rajdu wystartuje 8 czerwca w ramach formuły KJS, czyli Konkursowej Jazdy Samochodem. To wydarzenie stanowi prawdziwe święto motoryzacji, które, mamy nadzieję przyciągnie  pasjonatów z całego kraju.

Intensywne przygotowania są już w pełnym toku. Pracujemy nad stworzeniem atrakcyjnej trasy oraz zapewnieniem profesjonalnej obsługi dla uczestników i kibiców. 
Jednym z kluczowych elementów tegorocznej edycji będzie  formuła, obejmująca dwa Miasta, pozostawiając coś co przypadło wszystkim do gustu, Super OS w centrum Białegostoku.
Próba w centrum Białegostoku to nie tylko wyzwanie dla zawodników, ale także doskonała okazja dla mieszkańców miasta, aby poczuć ducha rywalizacji rajdowej na własnej skórze. Ustawienie specjalnych punktów obserwacyjnych pozwoli kibicom na bliskie śledzenie zmagań na trasie oraz dopingowanie ulubionych zawodników.

Ceremonie startu i mety, przygotowane z dbałością o każdy szczegół, dodadzą Rajdowi Podlaskiemu blasku mistrzowskiego wydarzenia.
Postaramy się, aby atmosfera i standardy tegorocznej edycji Podlaskiego dorównywały tym, które można spotkać podczas Mistrzostw Polski.
Rajd Podlaski zawsze był nie tylko testem umiejętności za kierownicą, ale także doskonałą okazją do integracji społeczności motoryzacyjnej.
Dlatego tegoroczne wydarzenie będzie także okazją do spotkań, wymiany doświadczeń i dzielenia się pasją z innymi entuzjastami.
Zapraszamy wszystkich miłośników motoryzacji do śledzenia postępów w przygotowaniach.

Follow us

FACEBOOK

YOUTUBE

#GALERIA

Bialystok
18°
Cloudy
22h23h0h1h
15°C
14°C
12°C
12°C
ThuFriSatSunMon
23/10°C
26/15°C
24/13°C
21/13°C
23/12°C
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych