RAJD ROZPOCZNIE SIĘ ZA:

AKTUALNOŚCI

Lista zgłoszeń do 43. Rajdu Podlaskiego!

Na starcie tegorocznego rajdu stanie 45 załóg, w tym jedna w klasie Gość, to Marcin Dziewiątkowski|  Tomasz Kraczko  reprezentant Stag Rally Team – głównego sponsora rajdu. Najliczniejszą klasą w Rajdzie Podlaskim będzie klasa K4 z aż 17 załogami! Za nią plasuje się klasa K3 z 13 załogami, klasa K2 z 10 załogami, a najmniej liczna jest klasa K1, w której wystartują 4 załogi.

Już w sobotę, 8 czerwca rusza jedno z ważniejszych moto wydarzeń sezonu. Ceremonię otwarcia oraz mety poprowadzi Adam Kornacki, a zmagania podczas miejskiej próby NZS będzie relacjonował Krystian Plato.

Ceremonia otwarcia odbędzie się na Placu Jana Pawła II, gdzie zawodnicy rozpoczną rywalizację w 11 Próbach Specjalnych o łącznej długości około 25 kilometrów. Trasy będą przebiegać zarówno przez Białystok, jak i Łapy.

Pierwszą próbą po ceremonii startu będą tereny WSAP (ul. Św. Proroka Eliasza), następnie próba Eastrent przy Zespole Szkół Rolniczych, a potem Lotnisko Krywlany – Ołtarz. Kolejne etapy to odcinki w Łapach: „Agrocentrum” i „Cukrownia”, które załogi pokonają dwukrotnie. Następnie wracamy do Białegostoku na próbę „BKS Hetman” na ulicy Kawaleryjskiej (MRD – Miasteczko Ruchu Drogowego), a rajd zakończy się widowiskową próbą w Centrum Miasta na Placu NZS-u.

Rajd Podlaski 2024 jest 3. rundą STAG Samochodowych Mistrzostw Białegostoku 2024 (STAG SMB) oraz 4. rundą Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Okręgu Białostockiego 2024 (RSMOB).

Pełną listę zgłoszeń oraz potrzebne dokumenty takie jak komunikat BK czy schemat organizacyjny znajdziecie w zakładce ZAWODNICY.

Do zobaczenia na starcie!

Follow us

FACEBOOK

YOUTUBE

#GALERIA

Bialystok
14°
Rain
0h1h2h3h
13°C
12°C
11°C
11°C
ThuFriSatSunMon
22/10°C
26/15°C
24/13°C
21/12°C
22/12°C
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych