RAJD ROZPOCZNIE SIĘ ZA:

RAJD ROZPOCZNIE SIĘ ZA:

AKTUALNOŚCI

TOYOTA AUTO PARK BIAŁYSTOK SPONSOREM 40. RAJDU PODLASKIEGO

Motorsport w swojej historii od lat jest związany z marką Toyota. Marka jest obecna w wielu dyscyplinach począwszy od Dakaru, przez wyścigi długodystansowe NASCAR, kończąc na rajdach samochodowych. Wiele legend rajdowych jak Carlos Sainz, Sebastian Ogier czy nawet Krzysztof Hołowczyc mają w swojej karierze istotne momenty związane z Toyotą.

Na 40. Rajdzie Podlaskim Toyota również będzie miała istotną rolę. Białostocki dealer Toyota Auto Park Białystok jest sponsorem naszej imprezy. Jest nam bardzo miło, że lokalna firma wspiera nasze działania, angażuje się w motorsport oraz wykorzystuje naszą imprezę do promocji swoich samochodów. Sam sponsoring to nie wszystko, auta Toyoty będą pełniły rolę samochodów funkcyjnych na odcinkach specjalnych, jadąc przed zawodnikami, także każdy z kibiców będzie mógł je zobaczyć również na trasie odcinków specjalnych.

Kibice odwiedzający nasz Piknik Rajdowy w sobotę i niedzielę na placu przy Teatrze Dramatycznym w Białymstoku będą mogli wygrać Toyotę CH-R GR Sport na weekend, także nie zapomnijcie odwiedzić stoisko dealera Toyota Auto Park Białystok i spróbować swoich szans w konkursie!

Z niecierpliwością czekamy na start imprezy i liczymy na piękną pogodę. Toyota CH-R GR Sport towarzyszyła nam już na odcinkach specjalnych i spisała się znakomicie.

Follow us

FACEBOOK

YOUTUBE

#GALERIA

Bialystok, PL
Partly Cloudy
13h14h15h16h
11°C
12°C
14°C
14°C
ThuFriSatSunMon
13°C / 0°C
5°C / -3°C
6°C / -5°C
9°C / -3°C
8°C / -4°C

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych