RAJD ROZPOCZNIE SIĘ ZA:

AKTUALNOŚCI

WAŻNA INFORMACJA

Ostatnio trudno planować jest nawet przyszły dzień. Wojna na Ukrainie sprawiła, że myślami jesteśmy z naszymi Sąsiadami, a i wielu z nas czynnie wspomaga tych, którzy potrzebują pomocy. Sytuacja rodzi również problemy logistyczne, a Kalendarz jest nieubłagany i w cieniu tych wydarzeń, pracujemy, realizujemy to, na co czekacie – Rajd Podlaski.

“W związku z krążącymi pogłoskami, że przez sytuację na Polsko-Białoruskiej granicy tegoroczny Rajd Podlaski się nie odbędzie, chciałbym wszystkich uspokoić. Owszem były pewne obawy, ale do momentu wybuchu wojny na Ukrainie pierwotna koncepcja rajdu była do zrealizowania. Niestety niedługo po 24 lutym dostaliśmy jasny sygnał, że nie będzie zgody na trasę rajdu w strefie wyjątkowej. Było to o tyle kłopotliwe, że straciliśmy najdłuższy, bo 25km odcinek specjalny. Czyli w praktyce blisko połowę OS-ów. Przygotowaliśmy jednak nowy, niemal o tej samej długości OS, a zarządcy dróg w ekspresowym tempie poparli nasz pomysł. Pomimo że to wszystko opóźniło nasze przygotowania o blisko miesiąc, to chciałbym jeszcze raz zapewnić, że kontynuujemy przygotowania do 41. Rajdu Podlaskiego – Piotr Bagniuk, Dyrektor Rajdu”.

Zapraszamy do śledzenia naszej strony, jeżeli chcecie być na bieżąco, polubcie profil Rajdu Podlaskiego na Facebooku, oraz Instagramie.

Follow us

FACEBOOK

YOUTUBE

#GALERIA

Bialystok
Cloudy
14h15h16h17h
0°C
0°C
-1°C
-1°C
WedThuFriSatSun
1/-4°C
-2/-8°C
-3/-5°C
-2/-4°C
-1/-4°C
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych