Dziękujemy bardzo wszystkim sponsorom Rajdu Podlaskiego. Bez ich wsparcia trudno byłoby zorganizować tak udaną imprezę. W szczególności sponsorowi głównemu, firmie Rak-Bud,jak również  sponsorowi tytularnemu cyklu Szuter Cup, firmie Inter Cars. Dziękujemy także pozostałym sponsorom: LPG Tech, Toyota Białystok, Agnex, Auto Łukasz, KitCar Serwis.


RAK_BUDSponsorem głównym była firma RAK-BUD.

W swojej ofercie posiada szeroki asortyment betonu towarowego, kostki brukowej, ogrodzenia łupne, prefabrykaty betonowe, bloczki fundamentowe oraz nowość BetonBlok.

 


inter cars

Sponsorem tytularnym cyklu jest firma INTER CARS.

IC jest największym importerem i dystrybutorem części zamiennych do samochodów osobowych oraz pojazdów użytkowych w Europie Środkowo-Wschodniej.

 


LPGTECH_Logo_Light

Firma LPG TECH zbudowała silną markę sterowników TECH, których wysoka jakość zyskała uznanie w Polsce i na Świecie. Szeroką gamę sterowników wzbogacają liczne akcesoria oraz wtryskiwacze TECH-DRAGON.

 


AUTOúUKASZLOGO_crFirma AUTO ŁUKASZ specjalizuje się w zakładaniu instalacji gazowych LPG i CNG do wszelkiego typu pojazdów, a nawet maszyn rolniczych. Doświadczenie zakładu pozwala na montaż i serwisowanie nie tylko aut benzynowych, ale również diesla.

 


ToyotaTOYOTA AUTO PARK BIAŁYSTOK, autoryzowany serwis pragnie poprzez dobry serwis i fachową obsługę przekonywać Państwa do swojej firmy Auto Park. W swojej ofercie posiadają pełną gamę modeli Toyoty, co pozwala im dopasować odpowiedni samochód do państwa potrzeb.
W ciągłej sprzedaży posiadają samochody małe, kompaktowe, auta klasy średniej i wyższej, doskonałe samochody terenowe, miniwany oraz samochody dostawcze.

 

 

 


KitCarSerwis_BIAúY_PNGKITCAR SERWIS świadczy kompleksowe usługi mechaniczne cywilnych i rajdowych aut wszystkich marek.
Firma mieści się na ul. Generała Franciszka Kleeberga 18 w Białymstoku.

 


agnex-logoFirma AGNEX specjalizuje się w dystrybucji i konfekcjonowaniu przypraw oraz dodatków do żywności. Współpracuje z zakładami produkcyjnymi przemysłu spożywczego, hurtowniami, restauracjami oraz sklepami ze zdrową żywnością. W swojej ofercie posiadają zioła i przyprawy, pestki, nasiona, orzechy, suszone owoce i warzywa, sprowadzane z różnych stron świata, które wraz z produktami kuchni molekularnej dostępne są w stałej sprzedaży detalicznej.

 

Podziękowania dla sponsorów