1. Rajd Podlaski zakończył się w niedzielę, więc czas na małe podsumowanie.

Bardzo jest nam miło, że pomimo pandemii Covid-19 udało nam się przy wsparciu naszych partnerów zorganizować rajd oraz, że tak wielu zawodników przyjechało w nim wziąć udział. Zgłosiło się ponad 50 załóg RO i SKJS, ukończyło 34. Na zawodników czekały 2 ciężkie dni, 4 lokalizacje – Niewodnica Nargilewska, Glejsk, Gobiaty, Tor, wiele kilometrów trasy. Mamy nadzieję, że każdy  z uczestników jest zadowolony z rajdu, tras, organizacji i za rok widzimy się ponownie, może nawet w większym składzie. Poniżej przedstawiamy wyniki końcowe.

Rajd Okręgowy

Klasyfikacja Generalna:

1. Bubik Krzysztof/ Martynek Mateusz – BMW M3 E46 Compact

2. Eidziunas Aurimas/ Justas Barysas – Mitsubishi Lancer Evo IX

3. Roefler Marek/ Bala Marek – Subaru Impreza

 

Klasyfikacja SC1:

1. Bubik Krzysztof/ Martynek Mateusz – BMW M3 E46 Compact

2. Eidziunas Aurimas/ Justas Barysas – Mitsubishi Lancer Evo IX

3. Roefler Marek/ Bala Marek – Subaru Impreza

 

Klasyfikacja SC2:

1. Predko Gracjan/ Sadowski Adrian – BMW E46 Compact

2. Polak Krzysztof/ Grzywaczewski Bożydar – BMW E46 Compact

3. Sobocin Łukasz/ Pietruczuk Kornel – BMW 118

 

Klasyfikacja SC3:

1. Zagon Wiesław/ Zakrzewski Marek – Renault Clio 2.0

2. Latos Paweł/ Ragiel Dominik – Honda Civic Type-R

3. Sońta Krzysztof/ Sońta Piotr – Opel Astra GSI

 

Klasyfikacja SC4:

1. Grzywna Łukasz/ Poniewierka Andrzej – Opel Corsa A GSI

2. Matuszewski Wiktor/ Szymków Joanna – Honda Civic VTI

 

Klasyfikacja PRO:

1. Chwietczuk Adrian/ Baran Jarosław – Skoda Fabia Rally2 EVO

2. Kocik Robert/ Wach Sebastian – Ford Fiesta R5

3. Zapała Mariusz/ Gwiazda Łukasz – Skoda Fabia

 

Klasyfikacja RWD:

1. Bubik Krzysztof/ Martynek Mateusz – BMW M3 E46 Compact

2. Predko Gracjan/ Sadowski Adrian – BMW E46 Compact

3. Polak Krzysztof/ Grzywaczewski Bożydar – BMW E46 Compact

 

Super KJS

Klasyfikacja Generalna:

1. Uszyński Emil/ Sulisz Adam – Subaru Impreza

2. Bańka Rafał/ Okulus Piotr – Subaru Impreza

3. Małolepszy Michał/ Dąbrowski Rafał – Subaru Impreza

 

Klasyfikacja K2:

1. Jocz Tymoteusz/ Malinowski Marek – Ford Fiesta

2. Miezian Michał/ Miklaszewski Maciej – BMW 318Ti

3. Suchecki Dominik/ Krygier Dariusz – Peugeot 206

 

Klasyfikacja K3:

1. Uszyński Emil/ Sulisz Adam – Subaru Impreza

2.Bańka Rafał/ Okulus Piotr – Subaru Impreza

3. Małolepszy Michał/ Dąbrowski Rafał – Subaru Impreza

 

Klasyfikacja GOŚĆ:

1.Kacprzyk Adam/ Tworski Maciej – Lancia Delta Integrale

2. Złomańczuk Michał/ Jamroziak Piotr – BMW 318i

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję na zobaczenie się ponownie w przyszłym sezonie!

 

Partnerzy rajdu:

Partner Strategiczny – Województwo Podlaskie

Starostwo Podlaskie, Gmina Juchnowiec Kościelny, Gmina Gródek, Wschodzący Białystok, PZMot, BigTires.pl, Szkoła Językowa Linguo, Bartnicki Znaki Drogowe, mobilerent, Jaguar Land Rover Nord Auto, Polskie Radio Białystok, TVP3 Białystok, Gazeta Współczesna, BiałystokOnline.pl

Podsumowanie 39. Rajdu Podlaskiego