RAJD ROZPOCZNIE SIĘ ZA:

WYNIKI  ON-LINE

AKTUALNOŚCI

Otwieramy listę zgłoszeń na jubileuszowy 40. Rajd Podlaski

Czerwiec jest miesiącem pełnym rajdowych imprez, w szczególności rozgrywanych na nawierzchni szutrowej. Z przyjemnością ogłaszamy otwarcie listy zgłoszeń do 40 Rajdu Podlaskiego. Na naszej stronie internetowej rajdpodlaski.pl znajdziecie regulamin uzupełniający, harmonogram czasowy, mapy rajdu oraz formularze zgłoszeniowe. Na zgłoszenia czekamy do 7 czerwca 2021r.

Ceremonia Startu i Mety odbędzie się na placu im. Marszałka Józefa Piłsudskiego przy Teatrze Dramatycznym w Białymstoku natomiast strefa serwisowa oraz biuro rajdu zostaną zlokalizowane w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym. Załogi startujące w klasyfikacji RO oraz LARSĆ przejadą osiem odcinków specjalnych, a uczestnicy klasyfikacji Super KJS siedem prób sprawnościowych.

W kuluarach rajdowych słychać informacje, że kilka załóg z czołówki Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski planuje u nas solidnie potrenować przed Rajdem Polski. Zapraszamy do przeczytania regulaminu i jak najszybszego planowania weekendu 12 i 13 czerwca 2021.

Follow us

FACEBOOK

YOUTUBE

#GALERIA

Bialystok
17°
Cloudy
16h17h18h19h
17°C
16°C
16°C
15°C
SunMonTueWedThu
17/5°C
15/6°C
14/6°C
14/7°C
14/7°C
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych