RAJD ROZPOCZNIE SIĘ ZA:

WYNIKI  ON-LINE

AKTUALNOŚCI

BIGTIRES.PL sponsorem 40. Rajdu Podlaskiego

W dniu dzisiejszym pragniemy przedstawić Wam sponsora 40. Rajdu Podlaskiego – firmę BigTires.pl.

BIGTIRES.PL to familijna firma, której motorem napędowym jest pasja do motoryzacji trwająca od trzech pokoleń. BIGTIRES.PL to importer/dostawca opon do zdań specjalnych – ciężarowych, przemysłowych, ale także rajdowych. BIGTIRES.PL jest wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski opon rajdowych koreańskiej marki KUMHO. W ofercie znajduje się pełna gama wyczynowych opon przeznaczonych do użycia na nawierzchniach asfaltowych, jak i szutrowych.

Dla wszystkich uczestników 40. Rajdu Podlaskiego nasz sponsor przygotował atrakcyjną ofertę rabatową na opony rajdowe KUMHO (szutrowe jak i asfaltowe). Na wszystkie opony z załączonego aktualnego cennika dostaniecie 10-12% rabatu, a na pozycje zaznaczone na żółto nawet 15%. Rabat dla uczestników rajdu obowiązuje do końca 2021 roku. *Rabat naliczany jest zawsze od aktualnie obowiązującego cennika. Link do pobrania aktualnego cennika opon KUMHO: http://rajdpodlaski.pl/…/Cennik-opon-rajdowych-KUMHO.xlsx

Zapraszamy do kontaktu i korzystania z potencjału www.bigtires.pl oraz polubienia profilu https://www.facebook.com/bigtirespl/.

Serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie!

Follow us

FACEBOOK

YOUTUBE

#GALERIA

Bialystok
16°
Cloudy
15h16h17h18h
17°C
17°C
17°C
16°C
SunMonTueWedThu
17/5°C
15/6°C
14/6°C
14/7°C
14/7°C
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych