Bardzo się cieszymy, że możemy poinformować o firmie BigTires.pl, która jest sponsorem 39. Rajdu Podlaskiego!

Na pewno wielu z Was zna tę firmę i nie raz odwiedzaliście ją w celu zakupów przedrajdowych. W swojej ofercie posiadają opony rajdowe COOPER i KUMHO, których są wyłącznym dystrybutorem w Polsce. Ogromna wiedza, lata doświadczenia – osoby kompetentne chętnie Was wysłuchają i pomogą przy doborze odpowiednich opon na każdą nawierzchnię!

Od kilki lat oferta firmy została rozszerzona o profesjonalny serwis samochodowy www.warsztatblizne.pl , który zapewnia kompleksową obsługę samochodów osobowych – od ogumienia, poprzez mechanikę, serwisowanie klimatyzacji i pełną diagnostykę, kończąc na obsłudze szkód blacharskich.

Lata doświadczenia wcześniej wspomniane to również doświadczenie zdobyte przy udziałach w różnych rajdach. Rajdowa załoga BigTires.pl w rodzinnym składzie jeździ autorskim projektem – Subaru Justy Proto. Starty w imprezach rajdowych są idealnym miejscem na testy opon jak i kompetencji zespołu serwisowego w warunkach ekstremalnych!

Dla wszystkich uczestników 39. Rajdu Podlaskiego nasz sponsor przygotował atrakcyjną ofertę rabatową na opony rajdowe COOPER i KUMHO! Także jeśli jeszcze poszukujecie opon na weekendowy rajd zapraszamy do kontaktu z BigTires.pl i powoływania się na nas.

 

Dziękujemy za świetną ofertę dla naszych uczestników oraz okazane nam wsparcie!

BigTires.pl – sponsor 39. Rajdu Podlaskiego