Pierwsze w tym roku szutry na ziemi podlaskiej odbędą się już w dniach 18-19 maja w randze rajdu okręgowego (RO) i Super KJS. Na sobotę przewidziana jest część administracyjna z odbiorem dokumentów (OA), badaniem kontrolnym aut (BK) i zapoznaniem załóg z trasą rajdu. Pierwszy dzień zakończy się Ceremonią startu na białostockim Rynku Kościuszki i Placu Jana Pawła II (przy kościele Farnym), na którą zapraszamy o godz. 18.00. W niedzielę nastąpi główna część zawodów. Pierwsza załoga wyruszy na trasę o godz. 9.30 na dobrze znane odcinki specjalne tj.: Glejsk, Straszewo, Zubry (Gmina Gródek) i Niewodnica Narg.- Kolonia (Gmina Juchnowiec Kościelny). Załogi Super KJS mają tę samą trasę do przebycia z wyjątkiem próby Glejsk. Zawody wieńczy Ceremonia mety również na Rynku Kościuszki i Placu Jana Pawła II. Łącznie przewidzianych jest 46km odcinków specjalnych dla załóg licencjonowanych (RO) oraz ponad 30km dla SKJS.

38. Rajd Podlaski został objęty Honorowym Patronatem Starosty Powiatu Białostockiego Pana Jana Bolesława Perkowskiego, Wójta Gminy Juchnowiec Kościelny Pana Krzysztofa Marcinowicza oraz Wójta Gminy Gródek Pana Wiesława Kuleszy.

W celu zachęcenia nowych załóg do wzięcia udziału w imprezie, przewidzieliśmy promocję na wpisowe opisaną w Regulaminach uzupełniających. Na zgłoszenia załóg czekamy do 13 maja do godz. 24:00.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu mailowego na biurorajdu@ap.bialystok.pl ,a po bieżące informacje na profil Rajdu Podlaskiego na portalu facebook.

Zachęcamy serdecznie do zgłaszania się i do zobaczenia już niedługo na trasie!

Partnerzy rajdu:
SamaszAutogas ALEX, Kitcar Serwis, Pol-KruszZnaki Drogowe Bartnicki,  IDriveX- CodeMoto- DuchBogdański Invest MediaBogdański BilardFat Design, światreklamy, Starostwo Powiatu Białostockiego, Gmina Gródek, Gmina Juchnowiec, MobilerentPolskie Radio BiałystokBialystokonline.plTVP3 BiałystokGazeta Współczesnarajdy24.plRMF MAXXX

Zapraszamy na 38. Rajd Podlaski