zakret2Jak idą przygotowania do rajdu? Mechanicy uwijają się z robotą przy rajdówce? Nie zapominajcie, że auto to nie wszystko. To Wy, zawodnicy jesteście najważniejsi. W przygotowaniu was samych pomoże wam Bartłomiej Boba, na otwartym szkoleniu pt. „Zagłębienie się w dyscyplinę sportu – Rajdy Samochodowe”.

Szkolenie jest bezpłatne i skierowane do wszystkich chętnych. Zapraszamy zarówno zawodników 36. Rajdu Podlaskiego, jak również wszystkich innych. Zarówno osób startujących w KJS i tych którzy przygodę z rajdami dopiero chcą zacząć.

Szkolenie odbędzie się w przeddzień rajdu, 19.05.2017 o godzinie 18:00 w siedzibie PZM Białystok przy ul. Jana Pawła II 52, na II piętrze w sali 204.

Kilka słów od Bartka na temat szkolenia:
boba„Podjąłem się wyzwania przeprowadzenia prezentacji/szkolenia „ Zagłębienie się w dyscyplinę sportu – Rajdy Samochodowe”, ponieważ od 20 lat obserwuję te same błędy zawodników.
Wiem, że większość z nich można łatwo wyeliminować, trzeba tylko mieć ich świadomość i wiedzę jak prawidłowo postępować.
Podczas prezentacji, przybliżę zawodnikom zagadnienia związane z przygotowaniem do rajdu, czyli logistyką, testami, regulaminami, zapoznaniem z trasą rajdu, opisem rajdowym oraz jego ewolucjach a także zagłębię się w szczegóły dotyczące samego rajdu.
Przeanalizujemy takie elementy jak technika jazdy sportowej, czyli operowanie kierownicą, hamowanie, pokonywanie zakrętów, poślizgi a także komunikację pomiędzy kierowcą a pilotem.
Mega się cieszę, że będę mógł z Wami w tym temacie (czyli najfajniejszym na świecie)
popracować 🙂 .
Już nie mogę się doczekać.”

Zapraszamy serdecznie i zachęcamy do rozpowszechnienia tej informacji.

36. Rajd Podlaski – Bartek Boba szkoli zawodników.