Szanowni Państwo!

Załogi, Uczestnicy, Kibice, Patroni, Partnerzy i Sponsorzy Rajdu…

35. Rajd Podlaski przeszedł do historii. Dziękujemy za obecność i udział, wsparcie i współpracę. To dzięki Wam mogliśmy po raz kolejny poczuć rajdową atmosferę i podziwiać znakomitą rywalizację załóg na podlaskich trasach szutrowych.

Dziękujemy kibicom, którzy tak licznie zjawili się na odcinkach specjalnych tegorocznego rajdu. Mamy nadzieję, że powrót Rajdu Podlaskiego do rajdowego kalendarza Automobilklubu Podlaskiego jako imprezy okręgowej odebraliście z radością i entuzjazmem. Chcemy, aby w przyszłości każda nasza impreza gromadziła liczną publiczność wzorem wydarzenia z minionego weekendu i lat poprzednich. To dla Was głównie organizujemy nasze sportowe imprezy.

Dziękujemy załogom, które uczestniczyły w tegorocznym Rajdzie Podlaskim. Jesteśmy niezwykle zadowoleni, że mogliśmy gościć Was na naszej imprezie i umożliwić niezwykle zaciętą i sportową rywalizację na szutrowych trasach rajdu. Wybaczcie za ewentualne niedociągnięcia, jeśli były, z pewnością postaramy się je wyeliminować podczas naszych kolejnych wydarzeń. Za każdym razem będziemy witać Was i cieszyć się z Waszej obecności podczas imprez, które organizujemy.

Chcielibyśmy również serdecznie podziękować Gminie Gródek i Wójtowi Gminy, Panu Wiesławowi Kuleszy, za gościnne przyjęcie na swoim terenie, wsparcie i współpracę podczas tegorocznej 35. edycji Rajdu Podlaskiego. Wierzymy, że malownicze tereny Gminy Gródek przypadły załogom tegorocznego rajdu do gustu, a licznie zgromadzona publiczność cieszyła oko z obserwacji nie tylko rywalizacji rajdowych załóg, ale przede wszystkim pięknych zakątków Państwa Gminy. Liczymy na współpracę przy organizacji kolejnych imprez z naszym udziałem.

Dziękujemy również sponsorom tegorocznego rajdu. To dzięki Wam mogliśmy zorganizować tę imprezę. Firmy SaMASZ, Rak-bud, Auto Karambol i OK.Taxi 196-26 są z nami już po raz kolejny. Znów mogliśmy na Państwa liczyć, za co serdecznie dziękujemy. Mamy nadzieję, że nie zawiedziecie się na współpracy z nami, a Rajd Podlaski dzięki Państwa zaangażowaniu i wsparciu znajdzie swoją kontynuację w kolejnych latach.

Chcielibyśmy podziękować również naszym partnerom technicznym, CB Centrum Białystok, ekipie sędziowskiej oraz przyjaciołom z Olsztyńskiego Klubu Rajdowego, OSP Lewickie, GodBoys, Quercus Romanówka, OSP Zauki, Motoretro i wszystkim ludziom bezpośrednio zaangażowanym w tegoroczny 35. Rajd Podlaski. Było ich wielu, jeśli kogoś pominęliśmy wybaczcie. Pamiętamy o Was i cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy na Was liczyć.

Dziękujemy za zaufanie Panu Antoniemu Pełkowskiemu, Staroście Powiatu Białostockiego za patronat honorowy nad 35. Rajdem Podlaskim. Pańska obecność w naszym gronie to niewątpliwie zaszczyt.

Nie możemy zapomnieć również o życzliwych nam osobach w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego, Urzędzie Miasta Białystok i Polskim Związku Motorowym. Liczymy na udział Państwa w kolejnych imprezach organizowanych przez Automobilklub Podlaski.

Dziękujemy również patronom medialnym tegorocznego rajdu. Portalowi Bialystokonline, Radiu Jard i Gazecie Współczesnej. Dzięki Wam informacje o 35. edycji Rajdu Podlaskiego trafiły do rzeszy kibiców w regionie. Wiadomości z trasy trafiały do środowiska rajdowego w całym kraju również za pośrednictwem innych mediów. Dziękujemy Wam.

Do zobaczenia na trasach kolejnych rajdów!

Organizatorzy 35. edycji Rajdu Podlaskiego

Podziękowanie…